Обладнання MICROSENS

Обладнання

Ціни на обладнання

Завантаження:

Каталог MICROSENS рус
Обладнання компанії MICROSENS

Компанія МІКРОСЕНС була заснована в 1993 році. Основний напрямок діяльності – рішення для передачі даних. Наразі  МІКРОСЕНС входить до складу промислової групи EUROMICRON. Компанія є технологічним партнером широко відомих виробників, таких, як SIEMENS, MOBOTIX, Alcatel-Lucent, DraegerMedical.

Головний офіс знаходиться в місті Хамм. Також є офіси у Франції та Польщі.

Виробництво, як і головний офіс, знаходиться в місті Хамм.

Продукцію МІКРОСЕНС можна розділити на 3 основних напрямки:

 1.

Рішення для корпоративних мереж.

Застосування волоконно-оптичної технології в поєднанні з передачею даних по кручений парі дозволяє отримати очевидні переваги: гнучкість, економічну доцільність, надійність при передачі даних, голосу і відео.

Концепція FTTO; базова функціональність; ПО для централізованого управління, компактність.

2. Промислові рішення.

Мережеві технології все глибше проникають на транспорт, в системи управління траспортом, на промислові об’єкти. Високонадійні пристрої гарантують роботу навіть в несприятливих умовах.

Для використання в жорстких умовах; надійність; кільцеве резервування.

3. Оптичний транспорт

Оптична платформа для передачі великого обсягу даних на більше відстані. Системи оптичного мультиплексування. Для операторів телекомунікацій або великих компаній.

З’єднання між датацентрами; Metro-мережі; безпека / шифрування в реальному часі.

Розглянемо загальну архітектуру, закладену в пристрої MICROSENS.

На даний момент актуально 6-е покоління (Generation 6) пристроїв. Кожен пристрій (мається на увазі кероване, managed-пристрій) засновано на базі ARM-процесора, який працює під управлінням MICROSENS-ОС. Ця операційна система побудована на базі ядра Linux, яке доповнено власними програмними компонентами MICROSENS.

Подібне рішення дозволяє отримати захист інвестицій, так як функціональність купленого устаткування постійно розширюється за рахунок розробки нових прошивок:

– в наступні версії ОС включаються затребувані на дану хвилину в ITфункціі;

– також можлива розробка додаткових модулів ОС на замовлення клієнта;

– пристрій завдяки модульному виконанню ОС здатне гнучко інтегруватися в існуючу систему.

Таким чином, клієнт може отримати пристрій, що виконує певну, специфічну саме для його системи функцію.

Для централізованого ефективного управління та моніторингу компонентів МІКРОСЕНС створена програмна платформа NMP – NetworkManagementPlatform.

Вона дозволяє звести до мінімуму час налаштування великої кількості компонентів, а так же бути завжди в курсі того, що відбувається в системі.

Таким чином, підхід MICROSENS дозволив компанії зарекомендувати себе як виробника високонадійного обладнання, орієнтованого на майбутнє, що підтверджується великою кількістю релизована і успішно функціонуючих об’єктів.