Обладнання SATEL

Обладнання

Завантаження:

Каталог SATEL рус

Ctalogue SATEL New
Satelar IP radio router 
Satelline 3AS Epic DB
Satelline 3AS Epic NMS
Satelline EASy Pro
Satelline EASy Pro 35W
Satelline EASy (869)
Обладнання компанії SATEL Oy

Фінська компанія SATEL Oy, заснована в 1986 році, працює в галузі електроніки та телекомунікацій і спеціалізується на розробці, виробництві і просуванні радіомодемів для передачі даних. Однією з головних складових успіху компанії SATEL є високопрофесійний персонал. Співробітники компанії мають великий досвід в області технологій бездротової передачі даних.

Рішення бездротової передачі даних  Satel, використовуються у всьому світі в широкому діапазоні промислових застосувань – від розподілу електроенергії, від точного землеробства до портових кранів, від метеорологічних станцій до гоночних автомобілів, від пасажирської інформації в реальному масштабі часу до систем відеоспостереження. Можливості застосування численні.

SATEL є провідним виробником радіомодемів в Європі. Радіомодеми компанії SATEL сертифіковані в більшості країн, в тому числі і в Україні, а також у багатьох інших, що не є Європейськими країнами.

Компанія Satel забезпечує бездротове з’єднання для критично важливих додатків. Satel виробляє надійні радіомодеми і легко інтегруюмі радіомодулі, які здійснюють безпечне з’єднання з незалежними мережами передачі даних до тисяч промислових додатків у всьому світі. Продукти Satel надають високу надійність, мінімальний час відповіді і є останньою милею у віддалених місцях для всіх додатків управління, контролю, вимірювання або передачі даних від датчиків різних систем оповіщення.

 Переваги технології бездротової передачі даних

МОЖЛИВОСТІ радіомодемів SATEL

Радіомодеми SATEL використовуються для безд4ротової передачі даних, забезпечуючи дальність зв’язку в кілька десятків кілометрів залежно від вихідної потужності і рельєфу місцевості. Дальність можна збільшити за рахунок встановлення додаткових модемів як ретрансляторів, а також правильного вибору антени. Продукти SATEL знаходять постійне застосування для вирішення широкого кола завдань в самих різних галузях. Моніторинг і контроль в аеропортах і на метеорологічних станціях, внутрішні мережі передачі даних на промислових підприємствах, передача інформації в системах АСУТП, контроль і управління транспортними потоками, мережі передачі тривожних повідомлень, трекінг громадського транспорту, передача даних в системах водозабору і очисних спорудах, на теплових станціях, системи SCADA – ось далеко не повний список областей людської діяльності, в яких радіомодеми SATEL відмінно себе зарекомендували.

ХТО ВИКОРИСТОВУЄ SATEL?

SATEL використовують державні та приватні компанії в усьому світі. Ми пропонуємо рішення всюди, де необхідна бездротовий зв’язок. SATEL застосовується промисловими підприємствами в виробничому процесі, комунальними службами з енерго- і водопостачання, диспетчерами для контроля над рухом транспорту за допомогою GPS.

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ SATELL В УНІКАЛЬНИХ РІШЕНЯХ?

Більшість наших клієнтів використовують продукти SATEL для вирішення спеціальних завдань. Ми можемо забезпечити виконання численних специфічних вимог. Щоб допомогти впоратися з численними і різноманітними проблемами передачі даних, SATEL вкладає в кожен свій продукт розумну кількість спеціалізованих опцій. Надішліть нам опис Вашого завдання, і ми будемо щасливі допомогти Вам.

ЯК ВИКОРИСТОВИВАТИ SATELL

Радіомодеми використовуються у випадках, коли прокладка кабелю є неможливою або занадто дорогою. Бездротовий зв’язок є набільш гнучким і оперативним в розгортанні. Передача даних, яка відбувається по власному радіоканалу, не вимагає додаткових витрат на абонентську плату і не ставить вас в залежність від стійкості стільникового або супутникового зв’язку. Устаткування SATEL характеризується так званої зворотною сумісністю. Це означає, що при необхідності ви можете розширювати систему новими продуктами, але при цьому вам не доведеться замінювати вже використовуване обладнання на нове. В кінцевому підсумку, радіомодеми SATEL служать довго і надійно, і при цьому швидко окупаються.

Бездротові мережі можуть будуватися по топології «точка-точка» або «точка-многоточка», де відстань між станціями може масштабуватися. Довжина радіолінії становить від кількох сот метрів до декількох десятків кілометрів. На більш значних відстанях зв’язок організовують, використовуючи радіомодеми як ретранслятори. Продукти SATEL зарекомендували себе як високонадійне обладнання в самих різних областях застосування в тому числі на території України і країн СНД, що підтверджено наприклад протоколами випробувань НДІ Точної Механіки, які проводилися спеціально для перевірки можливостей продукції SATEL в проекті «Петербурзький метрополітен», транспортному підприємстві, де регламентовані підвищені вимоги до надійності і функціональності використовуваного обладнання.

ЗАСТОСУВАННЯ:

ЕНЕРГЕТИКА

В енергетиці радіомодеми SATELLINE часто застосовують для моніторинга і діагностики, наприклад, в системах SCADA. Незалежні радіомодеми з додатковим джерелом живлення гарантують зв’язок при будь-яких умовах, навіть якщо відключається зовнішнє електроживлення, і інші мережі передачі даних виходять з ладу.SCADA – Підсобні програми використовуються в електричних і газових комунікаціях, гідровузлах, в поновлюваних джерелах енергії, в централізованому теплопостачанні, виробництві теплової енергії. Ці системи вимагають високонадійного моніторингу та управління мережею. Радіотехніка SATEL гарантує надійну, безпечну і незалежну передачу даних.

 ДОРОЖНІЙ РУХ

Ситуація на дорогах постійно змінюється і фіксовані дорожні знаки іноді не кращим чином сприяють обслуговуванню учасників руху. SATEL розробив рішення на радіомодемах, які забезпечують керування транспортними потоками, інтерактивними знаками, спостереження і регулювання руху транспорту.

  • Дистанційно керовані дорожні знаки
  • Інформація пасажира
  • Автоматичне визначення місцеположення транспортного засобу
  • Оновлення інформації про погоду в режимі реального часу.
  • Оперативний зв’язок є основним фактором в системах дорожнього руху. Бездротова технологія SATEL обробляє передані дані ефективно в режимі реального часу і при різних погодних умовах.

 GNSS​

Глобальна навігаційна супутникова система використовується, наприклад, в землевпорядних, картографічних роботах, послугах на основі визначення місця розташування, точного землеробства, застосування космічної техніки, морський, гірничодобувної промисловості і військових. Точність, безперервність і доступність мають важливе значення. Радіомодеми фірми SATEL використовується як самостійно, так і в якості інтегрованих в вимірювальні прилади.

МОНІТОРІНГ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Дозволяє отримувати важливу інформацію про захист навколишнього середовища, людей при проведенні спеціальних операцій. Бездротова технологія радіо є одним з ключових аспектів у цьому. За допомогою рішень компанії SATEL ви можете відстежувати погодні умови і отримати достовірну інформацію в реальному часі, наприклад, в повінь, при пожежі, при посухах та інших ситуаціях.