Роботи

Обладнання
Послуги
Система транкінгового зв’язку стандарту TETRA

Компанія “Нові технології” є лідером по впровадженню цифрових систем радіозв’язку стандарту TETRA. Ми перші в Україні ввели в промислову експлуатацію радіомережі TETRA і на сьогоднішній день маємо найбільшу кількість реалізованих проектів. Нашими послугами скористалися НАК “Нафтозаз України”, найбільший в Європі сталелеварний завод ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, АТ “КазТрансГаз” (Казахстан), Стадіон “Шахтар”. Всього з 2004 року нами впроваджено шість повноцінних систем цифрового радіозв’язку в стандарті TETRA. Наш професійний досвід є безцінним і ми завжди готові ділитися ним з нашими партнерами.

Найкращим підприємствам – найкращий в світі зв’язок

Система промислового телебачення на  підприємстві

Системи промислового і технологічного телебачення – це телевізійні мережі, призначені для здійснення спостереження за технологічним процесом на промислових об’єктах, а так само за робочим процесом в адміністративних будівлях. Залежно від завдань, які стоять перед системою, вона може являти собою як структуру з малої кількості компонентів, якою управляє один оператор, так і складну структуру з декількох десятків камер і великої кількості засобів відображення.

Компанія “Нові технології” має багатий досвід інсталяції сегментів технологічного телебачення в складних умовах виробництва. Яскравим прикладом наших проектів є проекти  на сталелетейном виробництві ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Встановлювані нами камери здатні витримувати високі температури в умовах підвищеної запиленості. Ми працюємо тільки з кращими брендами, які на практиці показали кращі технічні характеристики і високу живучість.