Послуги

Обладнання
Роботи
Ремонт обладнання зв’язку

Компанія “Нові технології” як постачальник продукції зв’язку має свій власний сервісний центр. Ремонт обладнання проводиться висококваліфікованими фахівцями, які проходили навчання на іноземних заводах виробників обладнання що нами постачається. Великий досвід інженерів та власна матеріально-технічна база є основою якісного ремонту техніки зв’язку на нашому підприємстві.

Аутсорсінг. Технічне обслуговування засобів зв’язку

Аутсорсинг (англ. Outsourcing) – передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах підряду. Ця угода, за якою робота виконується фахівцями зовнішньої компанії, які зазвичай є експертами в цьому виді робіт.

Компанія “Нові технології”, уклала договір з ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” на обслуговування засобів зв’язку підприємства. Близько 40 кваліфікованих фахівців нашої компанії цілодобово виконують заявки на усунення відмов обладнання, його ремонт, а також проводять планові ТО і регламентні роботи. Запропонована нашою компанією організація робіт дозволила Замовникові звільнити власні ресурси і зменшити вартість обслуговування систем зв’язку. Необхідно відзначити, що після передачі функції технічного відділу в аутсорсинг нашій компанії обробка заявок зменшилася за часовими показниками, а їх виконання (усунення несправностей) досягає 100%.

Ми розвиваємося і постійно накопичуємо професійний досвід, який дозволяє нам якісно надавати послуги нашим замовникам.

Надання послуг радіозвязку

Будівництво власних систем радіозв’язку для вирішення власних виробничих завдань є досить витратним і клопітним заняттям. Такі аспекти як грамотне частотне планування з подальшою процедурою виділення державою необхідних частот іноді ставлять перед суб’єктом господарської діяльності непереборні перешкоди.

Ми спільно з нашою партнерською компанією ТОВ “СМЗ” побудували для потенційних замовників базові станції, які утворюють єдину мережу в містах Київ, Дніпро і працюють в цифровому стандарті DMR. Дані мережі повністю сертифіковані і ліцензовані.

Ми надаємо доступ до своїх мереж за абонентську плату та запевняємо що їх якість задовольнить потреби найвимогливіших користувачів.