Системи цифрового радіозв’язку

Обладнання
Роботи
Системи цифрового радіозв’язку

Наші роботи по будівництву систем цифрового радіозв’язку відрізняються скрупульозністю опрацювання технічних рішень, високою якістю обладнання, що постачається і мінімальними термінами реалізації проектів. Ми експерти в цій галузі, що дозволяє нам надавати послуги аутсорсингу з обслуговування систем радіозв’язку.

Для полегшення масового переходу професійних систем на цифрове обладнання Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів (European Telecommunications Standards Institute, ETSI) були розроблені нові стандарти цифрового радіозв’язку: TETRA (TErresstrial Trunked RAdio) і DMR (Digital Mobile Radio). За основу обох стандартів узятий двухінтервальний протокол TDMA. У протоколі TDMA є великий ряд переваг, які актуальні в сучасний час і будуть актуальні в майбутньому.

Сучасні підприємства вже відходять від використання традиційних аналогових систем двостороннього зв’язку. Деякі починають відчувати перевантаженість ліцензованих каналів і в потребі в додатковій ємності. Іншим же потрібен більш універсальний спосіб організації зв’язку з абонентами як в середині, так і зовні робочої групи, третім потрібно поряд з передачею мови організувати доступ до даних для того, щоб підвищити швидкість реагування і продуктивність праці персоналу. Саме цифрова система радіозв’язку – це потужна і універсальна платформа, готова вирішити всі завдання зв’язку сучасних організацій. Цифрова зв’язок це: універсальність функціональних можливостей, гнучке управління викликами, надійний захист інформації, невелика вартість устаткування, більш довга служба роботи акумуляторів, відкритість для реалізації нових функцій і перевірена на практиці здатність підвищувати ефективність використання частотного ресурсу без ризику перевантаження каналів зв’язку або створення перешкод.

ПП «НТЦ Нові технології» є піонером в області будівництва сучасних цифрових систем зв’язку

Ми першими в Україні впровадили цифрову систему зв’язку TETRA і до теперішнього часу є безумовним лідером за кількістю реалізованих проектів в цьому стандарті. Знання і досвід наших інженерів дозволяють впроваджувати інноваційні технології при будівництві цифрових систем зв’язку в стандарті DMR.

Наші роботи відрізняються скрупульозністю опрацювання технічних рішень, високою якістю обладнання, що постачається і мінімальними термінами реалізації проектів.