Системи промислового телебачення

Обладнання
Роботи
Системи промислового телебачення
Наші роботи по впровадженню промислового телебачення на металургійних підприємствах України заслужили високу оцінку замовників, що надалі дозволило нам надавати послуги аутсорсингу з обслуговування цих систем.

Промислове телебачення:  телебачення, яке використовується у виробничих, технологічних, дослідницьких, організаційних, охоронних та інших прикладних цілях. На відміну від систем телевізійного мовлення, промислові телевізійні установки зазвичай утворюють замкнену систему. Її параметри і можливості визначаються умовами роботи і особливостями спостережуваних об’єктів. Камери промислового телебачення зазвичай розраховані на специфічні умови функціонування спостережуваних об’єктів і функціонують в умовах високих температур, підвищеної запиленості, вибухонебезпечних середовищах і т.д. Число користувачів промислової телевізійної установки зазвичай не перевищує 10-20 чоловік (в залежності від сфери її застосування), частіше, однак, одержувачем відеоінформації є одна людина – оператор, контролер, охоронець, дослідник. Іноді у телевізійної картинки глядачів немає взагалі – телевізійна установка працює автоматично, і вся відеоінформація розшифровується, аналізується і вводиться в систему управління або контролю засобами обчислювальної техніки без участі людини. Напр., За результатами телевізійних вимірювань розмірів прокатних заготовок автоматично регулюється режим роботи прокатного стану; зміна картинки з видом охороняємого або досліджуваного об’єкта свідчить про появу на ньому чужорідних предметів або явищ (руйнування конструкції, пожежа, небажане поява людей або тварин і т. д.), що вимагає прийняття термінових заходів щодо забезпечення безпеки об’єкта і  людей. Системи промислового телебачення дозволяють оператору аналізувати події, що відбуваються одночасно в декількох місцях, щоб в ситуації, що склалася прийняти правильне рішення (напр., при регулюванні автомобільного руху, при контролі роботи морського порту, залізничного вокзалу чи аеропорту, при управлінні людськими потоками в місцях масових гулянь і т. д.). Яскравим прикладом застосування промислового телебачення є процес варіння метала на сталелетейном підприємстві. Оператор контролює якість варіння метала по його кольору всередині котла. Для цієї мети використовуються спеціальні камери компанії PIEPER, які здатні витримувати надвисокі температури і передавати реальну колірну картину. Особливості умов праці та специфіка застосування промислової телевізійної установки визначають її параметри: чутливість, діапазон зміни яскравості, контрастності зображення, чіткість, передачу кольору та ін.

Підприємство «Нові технології» є партнером німецької компанії MOOG Pieper GmbH, яка виробляє високоякісне телевізійне обладнання здатне задовольнити всім вимогам що пред’являються до промислового телебаченню.