Системи гучномовного зв’язку

Обладнання
Роботи

Система гучномовного зв’язку на промислових об’єктах

Наші роботи по впровадженню гучномовного зв’язку  на металургійних підприємствах України заслужили високу оцінку замовників, що надалі дозволило нам надавати послуги аутсорсингу з обслуговування цих систем.

Можливість швидко зв’язатися з віддаленим ділянкою виробництва або будівництва прискорює процеси і робить роботу людей зручніше. Спеціальна апаратура гучномовного зв’язку встановлюється в складських приміщеннях, промислових цехах, на будівельних майданчиках і великих транспортних вузлах. Сучасні вимоги до гучномовного зв’язку досить високі, і це стосується як стійкості до впливу зовнішніх факторів (волога, перепади температур, механічний вплив), так і якості зв’язку. Залежно від розміру охоплюється території, числа залучених у виробничий процес людей, специфіки промислового об’єкта системи гучного оповіщення підбираються з урахуванням кількості одночасно підключених абонентів, можливості підключення різних пристроїв зв’язку. В окремих випадках, коли центральний блок приладу гучномовного зв’язку необхідно встановити в прохідному місці, звертається увага на його корпус. Оптимально, якщо він виконується з досить товстого металу, щоб протистояти спробам злому і пошкодження апаратури.

Крім високої якості зв’язку та можливості підключення великої кількості абонентів від сучасних систем нерідко потрібна така функція, як запис ведуться через неї розмов. Пристрої гучномовного зв’язку можуть застосовуватися на секретні об’єкти, на виробництвах, де необхідно дотримання конфіденційності і обережності, і в разі витоку інформації запис розмов допоможе виявити винуватців.

Для проведення консультацій, нарад, зборів не обов’язково відривати людей від їхніх робочих місць, і збирати в одному приміщенні – досить встановити обладнання гучномовного зв’язку, навчити персонал їм користуватися, і згодом робочий час фахівців буде використовуватися більш раціонально.