НТЦ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
044 499 7715
067 532 40 69 067 453 32 53 або
error
+380
UA
RU EN
0

Доставка і оплата

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення на сайті ntech.com.ua ви можете цілодобово. Ми не будемо вас турбувати і телефонувати, якщо ви не бажаєте зв'язку з нами. Найближчим часом ви отримаєте повідомлення на вашу електронну пошту з інформацією на замовлення, або найближчим часом зв'яжеться з вами наш менеджер для уточнення даних на замовлення. З будь-яких питань ви завжди можете зв'язатися з нами за телефоном +380444997715 або напишіть нам на електронну пошту.

Як оплатити товар?

Оплата товару здійснюється за безготівковим розрахунком. Після оформлення замовлення ми надішлемо вам рахунок-фактуру з реквізитами платежу для оплати обраного вами товару. ВАЖЛИВО! Послуга "Накладений платіж" недоступна.

Як отримати товар?

1. Самовивіз із нашого офісу  (безкоштовно)

Безкоштовний, найбільш зручний та комфортний спосіб забрати замовлений товар у зручний для вас час, з можливістю отримати найдокладнішу консультацію та додаткові сервіси у чистому, світлому приміщенні, де ви завжди бажаний відвідувач. Оформіть замовлення на сайті, або за телефоном +380444997715. При оформленні замовлення виберіть спосіб доставки Самовивіз. Заберіть замовлення в офісі нашої компанії, оплативши його карткою або безготівковим перерахунком. Термін резерву – 5 днів, починаючи з запланованої дати видачі. Адреса нашого офісу: Київ, вул. Вікентія Хвойки 21.

2. Самовивіз із «Нова пошта»

Отримання товару у відділенні «Нова пошта» відповідно до умов перевізника. Оформіть замовлення на сайті, або за телефоном +380444997715. При оформленні замовлення виберіть спосіб доставки Самовивіз з «Нова пошта». Номер експрес-накладної буде вказано у вашому додатку «Нова пошта», а також ми надішлемо його на вашу електронну пошту.  Відстежуйте статус посилки на сайті «Нова пошта», після надходження посилки в пункт видачі ви отримаєте відповідне повідомлення. Отримайте посилку у пункті видачі (наявність паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, обов'язково). Перевірте працездатність товару.